Lukker 28/11-2024 19:00:00
SKRUEMASKINE, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. Ubrugt i transportkuffert.
Med beslag til Steelwrist S80 hurtigskif FRD FDG50-PL - Til 25-35 ton gravemaskine / For 25-30 ton excavator
BUDT 87500,- DKK
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018) Uden titel. Sign. PK 05, AP. Litografi i farver. Lysmål 83×62. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Der er monteret ny timetæller. Ca kørt i 20.000 time ABC HL 2200
BUDT 5250,- DKK
GENERATOR, Diesel generator Walter Stahl WS11000. 230V/400V. Ubrugt.
Står i 6230 Rødekro. Stige, 12 meter. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Smaragd- og diamantring af platin prydet med smaragdslebet smaragd på ca. 3.08 ct. omkranset af talrige baguetteslebne diamanter. Vægt ca. 11 g. B. 12 mm. Str. 53.
Ole Lynggaard (f. 1936) Tre halskæder prydet med brune ferskvandsperler og perler af smykkesten i grønne nuancer med Lynggard dupsko. L. 43–45,5 cm. (3)
VAREBIL, NISSAN X-TRAIL 2,2 DCI. 1st. Indreg: 02-11-2006. Synet: 10-03-2022. Km-tæller viser: 337755. Bemærk: kan ikke åbne fordøren.
Island. Interessant samling brugte og ubrugte helsagskort i tykt album. Noget specialiseret. Ialt ca. 100 kort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×