Lukker 28/11-2024 19:00:00
LED LYGTE, 300 WATT LED lygte til bil eller maskine. Med 100 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugt.
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
BUDT 3500,- DKK
1869. PRØVETRYK til 48 skilling med spejlvendt posthorn og indsatte kornaks. I alt 43 utakkede farvekombinationer HVORAF EN DEL ER UNIKKE I PRIVAT EJE. Ekstremt sjældent materiale. AFA 239.000. Ex. Lasse Nielsen (10 attester medfølger) [ E21G ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 14500,- DKK
Pladevibrator 2,8 HK. C 50 med kørehjul og gummiplade. Foldbart håndtag. Max 25 m. pr. minut. Vibrationskrekvens på 5900 vpm. Ubrugt
24 m Stål Tagrende
8 dunke Kalk Væk á 5 liter (ubrugt)
1 bt. Vosne-Romanée, Domaine Bizot 2011 A (hf/in).
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade I. Velplaceret og skarpt nr.stempel 131 (PREETZ). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 akslet anhænger 7,65m fast lad 100cm alu-sider Anhængeren er sidst synet d. 03/11 2023 uden anmærkninger. Anhængeren står afmeldt uden nummerplader. Anhængeren har været funktionsdygtig indtil afmelding. Rust og mindre lækager må forventes i henhold til årgang og billeder. Registreringsattest medfølger.
OMKLÆDNINGSSKAB med 5 rum.
Kompresser med varmegenvinding. Stor kapacitet. 11 KW. 10 BAR. 4 trykluftstanke på hver 90 Reno Monsun Air-e - 1,45 m3/min - 10 Bar