Lukker 28/11-2024 11:00:00
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Komplet med batterier og styring. Stjerten har fået et stød, der skal rettes ud. Fungerer som den skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Parti div. værktøj, LED-lygter, båndstrammer m.v. (ubrugt)
Selges på vegne av kunde. Brukt på Walker sitteklipper.
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010) “Kiss me”. Sign. på bagsiden Ting 1985 med titel. Akryl på lærred. 50×68. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
c. 1808–1812. Særdeles sjælden “KRIGSSAG” sendt til Skagen. Påtegnet “Krigssag pr. Ordonnans. Befordres uophjoldt til Skagen af Sognefogden for Tversted Sogn. Afgaaet fra Hjørring Amtsk. den 24.Aug. kl. 8 3/4 (+ underskrift” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vedligeholdelsesmaskine til kunstgræs. - Kunstofgræs maskine til udfyldning eller genopfyldning eller pleje af syntetiske græstæpper. - kun brugt få gang ABC Bellon Mit BM 20 - Til kunstgræs / for artificial grass
BUDT 23500,- DKK
Omega Constellation af 18 kt. guld, Ref. 11717100. Quartz værk. Constellation-lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 16 cm. Ø 25 mm. 1999 Omegaæske og certifikat medfølger.
BUDT 20000,- DKK
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 30 dele.
Danmark mv. Parti i stor flyttekasse med samlinger, indstiksbøger, stor samling souvenirmapper, årsmapper og meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×