Lukker 02/12-2024 09:00:00
Komplet med batterier og styring. Stjerten har fået et stød, der skal rettes ud. Fungerer som den skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Afhentes: CT - 8641 Sorring, Denmark (via Google Maps)
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 46000,- DKK
50m ubrugt gummikabel 5x2,5
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1990 A (hf/in).
Mandskabsvogn, Ford Transit 300 MD KAB LDV 300 M - 2,2 TDCi m. træk. KM-tæller viser 208.361 km. - reg. første gang 27.06.2008 - sidst synet: 14.07.2022 - T: 3000 kg. L: 1097 - tidligere reg. VZ 90189 (stelnr. WF0NXXTTFN7D15352) (MANGLER: Rust, ridset, bulet)
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932) “Ikaros fald”. Sign. A. Haugen Sørensen 95. Akryl på lærred. 200×200. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Diamantring af 18 kt. guld prydet med hjerteformet gul diamant på ca. 1.01 ct. flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.20 ct. Centersten farve: Fancy Intense Yellow. Klarhed: I1. Talrige diamanter farve: G. Klarhed: VVS. Vægt ca. 2,5 g. B. 7 mm. Str. 54. GIA certifikat nr. 2225205936 medfølger.
- Har kun kørt ca 6 hekta Hardi Master 15 m
BUDT 44000,- DKK
Johannes Wilhjelm (f. Nakskov 1868, d. København 1938) Parti fra Hvidbjerg ved Vejle Fjord. Sign. monogram 19. Olie på lærred monteret på lærred. 43×65.
1926. Prov. 12/15 øre, lilla. Variant “DELVIST UDFYLDT CIRKEL”. Postfrisk. Atest Nielsen [ 159x ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Uindfattet cushion-cut Natural Fancy Yellowish Pink diamant på 0.12 ct. Klarhed: I2. og uindfattet cushion modified brillantslebet Natural Fancy Intense Brownish Yellow diamant på 0.25 ct. Klarhed: I1. (2) IGI certifikat nr. 604307908 og Gem Report nr. 1810019290 medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Plast i bunden. Løft på aksel 1 og 3. Aksel 4 selv styrend Danson S 4480
BUDT 37000,- DKK