Lukker 03/12-2024 11:55:00
Figur af forgyldt bronze i form a Amitayus siddende i dhyanasana på en dobbelt lotustrone. 18. årh. Vægt 1060 g. H. 16 cm. Proveniens: Fra en dansk privatsamling.
VAREBIL, IVECO 35C18H 3,0D aut. 1st. Indreg: 13-07-2017. Synet: 07-09-2023. Km-tæller viser: 293806. Bemærk: dårlige bremser.
Parti div. sanitet (noget har været monteret)(Nye toiletsæder)
Reol med 3 hylder i Bambus mål 76x26x77,5 cm , ubrugt i kasse
VAREBILKØLEBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI Kassevogn Lang. 1st. Indreg: 22-01-2018. Synet: 09-04-2024. Km-tæller viser: 379107.
BUDT 21500,- DKK
Danmark. 1851–2006. Samling i LT album med et par bedre udgaver. Mest i stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 stk Ovnfast skåle Ø 19 cm + 19 stk Ovnfast skåle Ø 16 cm, + 35 stk Ovnfast skåle 12 cm. + 4 stk Suppe terrin m/ hoved + 49 stk Suppe skål m/ hoved samt ca. 60 stk Firkantet suppe skål 12 x 12 cm
2 stk. Motionsure, rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte
Dvs. udvendige skruer 3-6 mm i ass længder. 43 æsker, samlet 7500 skruer
5 stk. Knivsæt med 6 dele. Ubrugte
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.