Ryan Schneider (f. Indianapolis

Lukker 03/12-2024 15:55:00

Ryan Schneider (f. Indianapolis 1980) “Mantle”, april 2011. Sign. Ryan Schneider; med titel, sign. og datering på bagsiden. Olie på lærred. 120×153. Uindrammet.