Lukker 02/12-2024 19:42:00
I. L. Jensen, skole, 19. årh. Lyserøde roser. Utydeligt sign. Olie på træ. 23×30,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 311, 1874 nr. 267. Bruun Rasmussen auktion 342, 1976 nr. 81.
BUDT 2300,- DKK
Kasse div. LPér
Danmark. Chr. X 1942–44. Specialsamling i 3 ringbind med masser af fundne positioner og krydret med brev [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ingen beskrivelse
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2009 A (hf/in). Owc.
BUDT 12500,- DKK
Diamantring af 18 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.91 ct. Farve: K. Klarhed: SI. Vægt ca. 6 g. B. 10 mm. Str. 53.
Kop m/underkop 150 stk.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk International IH I - 574 - 3,2 International IH I - 574 - 3,2 ton
BUDT 17250,- DKK
O-Z 19" ALU. Fælge For BMW X 5. 9JX 19EH2- 01841202ET 40VIA660 KG. MAX. 925 KG. 4 stk. meget fine og udsevanlige velholdte ALU. fælge Der er monteret dæk på fælgene, men de er nedslidte.
Står i 6780 Skærbæk. Hatte, 14 stk. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Køkkenvandhane med høj tud, 1 grebs, Grohe, Sail cube. Ubrugt og er i original emballage
Ege tæppefliser - 3 kasser af 3 forskellige modeller. 2 kasser af Epoca Knit ECT350 af 5,069 m2. 1 kasse af Contra ECT350 af 5,069 m2. Total 3 kasser og ca. 15,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS