Lukker 04/12-2024 14:55:00
Et par diamantørestikker af 14 kt. hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.50 ct. Farve: H-I. Klarhed: VS-SI. Samlet vægt ca. 21 g. Diam. 3,5 cm. (2)
VÆRKTØJSSÆT, 15 dele specialværktøj, løsne/spænde møtrikker.
Martin Kaalund-Jørgensen (f. Lime, Nørup Sogn 1889, d. København 1952) Kystlandskab med bakker. Sign. Martin K-J 31. Olie på lærred. 43×58
Toiletsæde Duravit D-Code, softclose. Ubrugt
Vinyl makeup 20 stk
C.F. Sørensen m.fl., efter Fem plaketter af porcelæn med trykt dekoration i form af skibsportrætter og “Fregatten Jylland under Island 1874”. Tryksign. Udført hos Bing & Grøndahl. Nummererede. plaketter 21×30. (5)
Stort parti brille stel, priserne pr stel er meget høje og derfor er der samlet for meget høj butiks pris, fra konkursbo
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland CT14 35Ft 8235 DRA New Holland CT14 35Ft 8235 DRAPER
BUDT 171000,- DKK
Softicemaskine med 3 aftapningshaner. Producerer 20-25 L. pr. time. Der er 2 tanke så der kan produceres flere varianter på samme tid. Betjenes på digitalt display, og udført i rustfri stål. Effekt på 1850W. Fødevaregodkendt. Ubrugt.
2 sæt Earpads i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
2 stk løvblæsere med benzinmotor, stand ukendt
UDVEKSLINGSNØGLE, StahlKaiser, til løsning af møtrikker 24-38mm.