Lukker 28/11-2024 19:06:00
3 bts. Mg. Champagne “Brut”, Piper-Heidsieck A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Danmark. Lille stemplet samling på 3 stk. A4 plancher med bl.a. 10 øre SMÅ HJØRNETAL stemplet (let afrundet hjørne SØ) mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PALLE med diverse plastproppe.
1 stk Partytelt 9 x 9 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 5200,- DKK
- Kun været i brug 1 gang. - Hurtigskift 60 cm - 40 mm Ø. Muratori MZ4S 145 - Fræser med hydraulisk motor
BUDT 19500,- DKK
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006) Figurer. Sign. K. Appel 49. Tusch på papir. Bladstørrelse 25×19. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1913. Chr. X, 20 øre, blå. Parstykke på LOKALT REKOMMANDERET brev fra Vejle 12.3.1921. Sjældent [ 71 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
AKKU BOREMASKINE, Champion CP 1514 18V.
4 ubrugte cylindre
15 pakker brillerenseservietter á 500 stk. (ubrugt)
1 bt. Barolo “Brunate”, Giuseppe Rinaldi 2010 A (hf/in).