Lukker 05/12-2024 19:16:00
2 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1996 A (hf/in).
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1499kr , ubrugt
Biedermeier sekretær af mahogni, front med skriveklap hvorbag skuffer og rum til opbevaring, herover skuffe og låge, nederste del med to skuffer samt blændskuffe, dekoreret med tandsnit og forgyldte monteringer. 19. årh.s. begyndelse. Berlin. H. 179. B. 95. D. 54.
KNIVSÆT, Rheinstahl, 9 dele.
Beton-figur - H: ca. 53 cm. (ubrugt)
6 bts. Opus One, Mondavi & Rothschild, Napa Valley 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 9000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Holmer T4 Holmer T4-40
BUDT 1110000,- DKK
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper, 3 stk. 2 stk. SG SOLO mini i hvid og 1 stk. GN loft og vægarmatur med halvskærm, i alu. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Louis Vuitton “St Cloud Mini” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig baglomme, et rum med en indvendig lomme og sort læderfor. H. 15 x B. 17 x D. 6 cm. 1995.
2 stk. spejle m. jern-ramme og hylde B: 75 cm. H: 165 cm.
Liften virker ikke og der ingen papirer på traileren - vognen kan derfor ikke bruges til træk efter en lastbil, i stedet for kan den anvendes til intern transport eller til træk efter traktor, hvor registrering ikke er nødvendi HFR PE 1x100
BUDT 4000,- DKK