Lukker 01/12-2024 18:51:00
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
1926. Prov. 10 kr/50 aur, lillarød. Stemplet. Attest Grønlund [ 1129 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 bts. La Chapelle de la Mission Haut Brion, Ch. La Mission Haut Brion, Pessac-Leognan 2006 A (hf/in). Owc.
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973) Kestner-Gesellschaft Hannover. Usign. Litografisk udstillingsplakat i farver. Bladstørrelse 84×59. Uindrammet.
Gallakjole fra ophørt butik str: 44 vejl pris 1590kr , ubrugt
BUDT 103500,- DKK
2 stk Gear +2 stk SKF gemmengang + kasse med diverse kuglelejer
3 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2006 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Står i 6780 Skærbæk. Hubertus sadel med stigbøjler og gjord. 17 tommer. Den måler 43 cm i længden. Brugt og ok stand. Fra dødsbo. MOMSFRI
Smuk halskæde 18K forgyldt med stjerne indeholdt Zirkonia sten