Lukker 05/12-2024 19:28:00
12 bts. Château Beychevelle, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1990 A (hf/in). Owc.
1 bt. Mg. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2020 A (hf/in).
BUDT 1350,- DKK
2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
Skråelevator HD 25/2-8 H Flyttelift Max belastning 400 kg. Ikke prøvet ved gennemgang.
1 stk Multipavilloner 6 x 6 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brandhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen, der medfølger 8 sidestykker
Står i 6780 Skærbæk. Ponyvogn af ældre dato. Dæk er flade. Fra dødsbo. MOMSFRI
2 stk Polisan Dispenser til aftøringpapir
FAURBO. Stjernestempel (Taarbæk-type) på brev med 4 sk. grå/rød. Pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Flot knivblok i sort, med 5 stk. lækre knive, samt fjerkræssaks. Ubrugt, i original emballage. +MOMS
Wilhelm Wils (f. Kolding 1880, d. 1960) Opstilling. Sign. Wils 45. Olie på plade. 73×61. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
GENERATOR, Walter Stahl WS8500. 230V/400. Ubrugt.
Gallakjole fra ophørt butik str: 50 , ubrugt