Lukker 05/12-2024 19:30:00
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2006 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Hovmand El Trappe sækkevogn, med oplader, uden strøm
Hvid kartoffelskål 23cm. 13 stk. + 6 stk. Gratinfade 35x21cm.
2 stk. Luka Design enkeltsenge størrelse 90x200cm med 2 latex puder, topmadras m. 5 cm memory skum. 18 cm pocket fjedre m. 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61 cm. Ubrugte
16 visninger
Fransk maler, 19. årh.'s begyndelse Amor og Venus. Usigneret. Olie på plade. 36×26.
2 bts. Cognac Grande Champagne “Sérénité”, Bache Gabrielsen Oc.
Slibemaskine ubrugt
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
sortiment med kontakter, spoler mm.
360 par handsker, Stenso GFL+P Butterfly i str. 8-9-10 (ubrugt)
VAREBIL, PEUGEOT EXPERT BlueHDi 120 L2. 1st. Indreg: 03-01-2019. Synet: 24-03-2023. Km-tæller viser: 348911.
Björn Weckström (f. Helsinki 1935) Armbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 68,5 g. B. 3,3 cm. Indvendig diam. ca. 6 cm. Lapponia, 1973.