Lukker 05/12-2024 19:38:00
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2012 A (hf/in). Owc.
Smykkesæt af sølv bestående af armbånd og halskæde. Samlet vægt ca. 79 g. L. ca. 17–41 cm. (2)
Et par franske empireform stager af forgyldt og patineret bronze, kannelerede stammer på runde fodstykker, støbte med blomster- og bladdesign. 19. årh.s slutning. H. 24,5 cm. (2)
BUDT 1750,- DKK
Christian IX, Christian d'or 1869 CS, H 2, F 294 - nydeligt eksemplar af Danamrks absolut sjældneste d'or type, der kun prægedes i 539 eksemplarer
BUDT 36000,- DKK
12 bts. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Tysk rokoko bordur med repetion, udskåret urkasse af forgyldt træ prydet med ornamenter, urskive af messing med hjørneornamenter af forgyldt bronze og plakette med monogram, værket med dobbelt klokke. 18. årh.s midte. H. 60. B. 34. D. 16. Proveniens: Dansk privatsamling.
SOUS-VIDE KAR 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt.
Stol som kan anvendes som bord ( 2 i en) i træ, ubrugte i kasse
Led Ufo lampe, 220v, 100 w, Ø 28 cm, ubrugt
BUDT 225,- DKK
500 stk brædder af lærk, douglas, fyr eller gran 20x95x900-1200mm på palle. Ubrugt, ar stået udenfor i længere tid.