Lukker 05/12-2024 19:47:00
6 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 3900,- DKK
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 vejl pris 1000kr , ubrugt
Ole Lynggaard (f. 1936) Ametystring af 14 kt. guld prydet med facetslebet ametyst. Vægt ca. 11,5 g. Str. ca. 54.
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade I. Velplaceret og skarpt nr.stempel 131 (PREETZ). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Peter Brandes (f. Assens 1944) “Offrande”, 1994. Sign. med titel og datering på bagsiden. Akryl på lærred. 130×97. Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Grønland. 1905–2000. Flot mest postfrisk samling inkl. komplet sæt Pakke-porto 1905 i psotfrisk kvalitet (5 øre med lille naturlig plet uden gummi) og flot centreret. Desuden Amerikaner sæt og Danmark Befriet incl. Ændrede Farver mv. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Hauer P-O-MS70 frontlæsser, årgang 2010 - Norje Smidesfabrik læsseskovl - 1,80 m bredde. - Pallegaffel. - Kramer luftsæde, kompressor virker ikke. Ford 6610 - Hauer P-O-MS70 frontlæsser. - Video !
BUDT 35500,- DKK
2 ubrugte cylindre
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.
HØJTRYKSRENSER med 6,5 HK benzinmotor, maks tryk 3000 PSI/205 Bar. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
Flot sølvring med Jordbær Quartz sten, regulerbar