Lukker 05/12-2024 20:05:00
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1928 C (ms). 1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1957 C (ms). Signs of old seepage. 1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1975 D (mls). Capsule is cut. 1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1979 B/C (us). 1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1983 B (ts/us). 1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1992 A (hf/in). Total 6 bts.
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
2200 stk glaserede falstagsten. Ubrugt på 6 paller.
Værktøjskuffert med diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
LED LYGTER, 2 STK. 120 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 40 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. 17 x 6 cm. Ubrugte.
Ole Lynggaard (f. 1936) Tre halskæder prydet med grå ferskvandsperler, perler af ametyst, rosakvarts og bjergkrystal m.m. med Lynggard dupsko. L. 43–96,5 cm. (3)
Vedhæng prydet med udskåret jaspis af 18 kt. hvidguld i form af ansigt. Vægt ca. 3,5 g. L. 15 mm.
Porto. 1921–55. Komplet samling Portomærker i 4-blokke i generelt nydeligt mærke- og stempelkvalitet. Desuden side med Gebyrmærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
18 dunke gulv-vaskemiddel, Uni Super á 5 liter (ubrugt)
Ukendt design Bauhaus standerlampe af forkromet metal, top med flexarm, stamme afsluttet på hjul. H. 136
2 hydr. Cylinder ubrugt
Står i 6740 Bramming. Projektør lamper - Fra GEWISS og Phillips. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS