Lukker 04/12-2024 19:37:00
Ole Lynggaard (f. 1936) Tre halskæder prydet med grå ferskvandsperler, perler af ametyst, rosakvarts og bjergkrystal m.m. med Lynggard dupsko. L. 43–96,5 cm. (3)
Andy Warhol (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987) “The American Indian Series, Ace Gallery”, 1976. Sign. Andy Warhol 10/18 76. Offset plakat i farver. Lysmål 126×86.
Kraftig topnøglesæt mange str. Optil 65 mm, ubrugt
Hans Brasen (f. Hillerød 1849, d. København 1930) “En gammel Courmager”. En ældre mand gør kur til en ung kvinde på en solbeskinnet vej ved Gardasøen. Sign. H. Brasen 1884. Olie på lærred. 138×102. Udstillet: Charlottenborg 1885 nr. 53. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 228, 1969 nr. 79, afb. s. 19.
BUDT 1750,- DKK
Værksteds batterilader 12/24 volt med 200A booster funktion. Ladning med 5/15/30/40 Ampere. Intelligent digital lader med reparationsprogram og check af generator. Til blybatterier, GEL samt AGM mv. Automatisk ladning og vedligeholdelses ladning. Vægt 18 kg. Ubrugt.
BUDT 78500,- DKK
Fin lille harve. 5,5 mete Kongskilde ubekendt - 5,5 m
Næsten som ny. Kun 6.168 baller. Ballevender. Dobbelt pakkebord. CCI 1200 skærm. ISOBUS. Bredde 620 dæ Pöttinger IMPRESS 3190 VC PRO - Med indpakker
BUDT 342000,- DKK
Frimærkehæfter. Parti i en plastickasse fyldt med hæfter samt nogen marginalblokke. Set lidt England iblandt. Stor pålydende værdi. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×