Lukker 05/12-2024 20:11:00
2 bts. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1952 D (mls). Sourced from a temperature controlled cellar
BUDT 1350,- DKK
5 stk. væghængte lamper (ubrugt)
Bárdur Jakupsson (f. Tórshavn) “I Hoyviksnaga”. Sign. Bárdur Jakupsson 86. Olie på lærred. 97×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gallakjole fra ophørt butik str: 48 , ubrugt
. Färmartanken 3000 liter
URTEKNIV og universalkniv udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
Frandsen børnependel(ubrugt)
Skilte i metal måler 30x30 ca 4 stk
1100 mm. risteskovl, RF S30/180
BUDT 2300,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt