Lukker 05/12-2024 20:25:00
3 bts. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 2005 A (hf/in).
Kinesisk kåbe af blå silke, syet med guld- og farvet tråd med ni femkloede drager jagende den brændende perle blandt skyformationer og kejserlige symboler, forneden det bølgende hav. Qing, 19. årh. L. 140 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
Sneplov Epoke SPS 275. Årgang 2007. Bredde 275cm. Affjedret skær. Hydraulisk justerbar. Fuldt funktionsdygtig ved seneste anvendelse.
Frederik III, dukat 1649, H 7, S 1, Aagaard 8.1, F 77, 3,49 g, sjælden - smukt eksemplar
BUDT 28000,- DKK
Omega Constellation af 18 kt. guld og stål, ref. 14802000. Quartz værk med datovisning, kaliber 1424. 1995. Omega lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 26 mm. Manual og certifikat fra 1995 medfølger.
BUDT 275,- DKK
Beton-figur H: ca. 154 cm. (DEMO)
El kædesav, 2200 watt, 16" sværd. Ubrugt
2 motorer 0,35KW
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hardi 400 li Hardi 400 liter