Lukker 25/11-2024 09:40:00
Sneplov Epoke SPS 275. Årgang 2007. Bredde 275cm. Affjedret skær. Hydraulisk justerbar. Fuldt funktionsdygtig ved seneste anvendelse.
Afhentes: DR - 6200 Aabenraa, Denmark (via Google Maps)
Danmark. 1864–1930. Lille samling på Visirblade. Stort set alle mærker med pragt/LUXUSSTEMPLER [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Peter Nyborg (f. København 1937) “The golden legend”, 2001. Sign. Nyborg; sign. med titel og datering på bagsiden. Akryl på lærred. 140×140. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
palle diverse
Wallenstein mx25 Møgspreder Med støtte ben Der kan vælges mellem 3 udspredningshastigheder Leverer en kapacitet på 0,9 kubikmeter. Brugt få gange er som ny.
Dieselmotor Aaså ca. 14HK, turner fint
Omega “Pie pan” af 18 kt. guld. Ref. 2852/2853 SC. Mekanisk værk med automatisk optræk. Kal. 501. Milanese lænke af 18 kt. guld omkreds ca. 20 cm. Ø 34 mm. Vægt ca. 108 g. 1947. Serie nr. 11462631
BUDT 30000,- DKK
SOUNDBAR til TV eller PC. Tilsluttes til strøm via USB-stik. Str. Ca. 47 x 8 x 8 cm. Ubrugt.
Massagestol, godt brugt, stand ukendt