Lukker 02/12-2024 09:00:00
Afhentes: CT - 8382 Hinnerup, Denmark (via Google Maps)
108 stk Amalie Frokosttallerkener Ø 21 cm
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Ulrik Hoff (f. Frederiksberg 1938, d. København 2023) “Vinter nat Tibirke”, 2003. Sign. Ulrik Hoff. Olie på lærred. 70×90. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Pallyft hydraulisk med rotator Fabrikat: Hiab Modell: KM 401H - 1500 Serienummer: AG07195 Årsmodell: 2015 Kapacitet: 1500 kg Vikt: 60 kg Utrustning: Fasterkoppling Rotator Skick: Pallyft i begagnat fungerande skick, sparsamt använd
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kubota KX057-4 - 5,7 Kubota KX057-4 - 5,7 ton
BUDT 178000,- DKK
Batteriet er i ok stan Hangcha CPDS18J - Kapacitet 1,6 ton, løftehøjde 4,3 m / 1,6 ton capacity, lifting height 4,5 m
BUDT 12500,- DKK
Ca. 350 stk. div. dvdér
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Koglen” Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Rørskåle tubolit TL-48-13 i alt 56 meter. Ubrugt.
Stålreol 60x92cm 2 stk. med hver 6 hylder, er samlet
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse