Lukker 28/11-2024 09:20:00
Velholdt græsslåmaskine. AWD. Kompact design. Bagvogn i støbejer Husqvarna P524 - EFI - 425 kg
BUDT 42500,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Hele Verden. Diverse frimærker i 2 kasser med bl.a. sæt Danmark Befriet og Amerikaner udgaver fra Grønland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Toftegaard Diamantring af 14 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på 0.03 ct. Vægt ca. 4 g. B. 7 mm. Str. 54.
TOPNØGLESÆT, TOP TEC, 23 dele.
Swinger/likørglas 4 cl. ca. 90 stk.
Dronning Margrethe II gravør tegning nummer 485 ud af oplaget på 500. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: 240x86
Ca. 73 stk Champagneskåle - 16 cl.
3M Versaflo Åndedrætsværn, nyt sæt i 5 kasser
BUDT 1800,- DKK
Sandblæsekabinet med tætnede handsker. Blæsematerialet recirkuleres og genanvendes indtil det er brugt eller har mistet sin slibende virkning. Ubrugt. Model foto.
Står i 6740 Bramming. 2 stk. gitter/endegavle og 30 stk. mappeholdere i jern (med plads til 4 mapper i hver). Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
4 ens ubrugte hydr. Pumper
Leyland 270 Traktor. Traktoren starter og kører. Timetæller står på 4236 Timer. Virkelig pæn og velholdt traktor. Perfekt til hobbylandmanden.