4 ens ubrugte hydr. Pumper
Friture, se fotos
MASKINSAKS, Hanseatic, 2500x5 mm med motoriseret bagstop. 1998. Vægt 4200 kg. Har en skade i kniven på 5 cm.
Fremstår med få brugsspor. Lavt kilometertal. Har et stort soveområde og god komfor Iveco Eurocargo 120
BUDT 136000,- DKK
- 83.074 kilometer stand. Hydrema 906 B
BUDT 105500,- DKK
Såmaskine med hydraulisk udfoldning. 6 meter og 12 række ABC 6 meter 12 rækker
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007) “Lykkelige dage”/ “Happy days”. Sign. på bagsiden Carl-Henning Pedersen Molesmes 1991. Olie på lærred. 102×82. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bogballe S3 Saltspre Bogballe S3 Saltspreder
4 stk. høreværn m. bluetooth, Ox-On BT1 Comfort (ubrugt)
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007) “Stående figur og fugle”. Sign. på bagsiden Carl-Henning Pedersen, Molesmes 1991 med titel. Olie på lærred. 205×159. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Motor, bagtøj, lift og gearkasse, er oplyst til at virk Renault 220
BUDT 3100,- DKK
Meget velholdt frontlæsser traktor. Bemærk kun 1.790 timer. Nyere frontlæsser, kun brugt 500 timer. Elektrodrive QS. Skovl 2 meter, klog 1,2 meter og halmspyd medfølger. Zetor Forterra 140 HSX - 4,6 ton - Front loader - Frontlift
BUDT 245000,- DKK