Lukker 25/11-2024 08:00:00
Joskin 5000 ME Vand/væske spreder. Pæn og velholdt vogn, som er fuldt funktionsdygtig. Hydrauliske bremser. Rumindhold 5000L Flotation Dæk 550/60-22.5
Afhentes: FB - 5240 Odense NØ., Denmark (via Google Maps)
1 bt. Vosne-Romanée, Domaine Bizot 2011 A (hf/in).
Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Vinterlandskab med en snoet vej. Sign. E. Wennerwald. Olie på lærred. 47×61.
100 ruller gavepapir á 70 cm. x 5 meter (ubrugt)
Halmudlæggger til minibigballe. - Beslag til Schaffer minilæsser. - Total renovere Scan Mek HU-1016 - Halmudlægger / strømaskine
BUDT 6250,- DKK
Grydesæt, 8 dele, også til induktion. Gryder: 16cm/2.1L, 18 cm/3L, 20 cm/4L samt 24 cm/6.6L. Ubrugte inkl. Låg
Spejl med lys 80x140cm Swedbergs, ubrugt.
Ken Denning (f. Sønderborg 1957) Uden titel. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 90×96. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gucci Mappe af sort læder med sølvfarvede beslag, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, en forlomme, et rum med tre indvendige lommer hvoraf en har lynlås og sort stof for. H. 32 x B. 40 x D. 12 cm. Original dustbag medfølger.
Sminke-kommode m. spejl - D: 48 cm. B: 40 cm. H: 123 cm.