Lukker 24/11-2024 19:00:00
PERSONBIL, OPEL ASTRA 1,6 I. 1st Indreg: 28-06-1995. Synet: 14-07-2021. Km-tæller viser: 75997.
Selges på vegne av kommune. Tilstand vist på bildene.
Dvs. plastikbøjler ca. 2000 stk.
Erik Raadal (f. Horn v. Silkeborg 1905, d. Silkeborg 1941) Høstlandskab. Usigneret. Olie på lærred. 41,5×48.
Varmeblæser 5 kw, ny, til vægophæng, SP EC 5N, 230v
Burberry Taske af beige ternet kanvas med brune læderbesætninger, gyldne besalg, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og brunt stof for. H. 29 x B. 43 x D. 24 cm.
Gulvfejemaskine arbejdsbredde 60 cm
Slikautomat/kran + Star Wars metal figur + king Louie + Lego kalender, ubrugt
4 stk 5-armet stager, Sølv look
PALLE med diverse gas/ilt og montagebord.
Volvo EC20B - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton / Powertilt
BUDT 72000,- DKK
NAKIRIKNIV, 18 cm knivblad, udført i 3-lags VG-10 stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske