Gulvfejemaskine arbejdsbredde 60 cm
Diesel Generator på 6 MW - ABB Turbocharger / ABB Synchronnous Generator / Newton Derbu PM Generator engine. Taget ud af drift på et skib for 2 år siden. Tømt for væsker. ABB Turbocharger fra 2009. Kølesysten fra 2008 fra Gea Maschinenkuhltechnik Gmb Wärtsilä 16V32 Genset 6 MW ABB Syncr. Generator / Newton Derbu PM
BUDT 300000,- DKK
Christian Blache (f. Aarhus 1838, d. København 1920) Sejlskibet “Rolf” ud for Helsingørs Kyst med Kronborg i baggrunden. Sign. 28. Juni 78 Chr. B. Olie på lærred. 17×41.
56 pakker støvmasker m. ventil, Moldex FFP2 á 5 stk. (ubrugt)
Årgang: 2002
48 stk Stabelstole, med hynder, har brugsspor
Corum Armbåndsur af 18 kt. guld. Ref. 8240.19. Mekanisk værk med manuel optræk. Værk nr. 65934. Sort rem. Ø 28 mm. 1969. Original æske og garantibevis medfølger.
10 stk. F360 26 g. hvid og 10 stk. F360 16 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
5 bts. Rozes Vintage Port 1994
BUDT 8250,- DKK
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
ubrugte luftcylindre