Lukker 24/11-2024 19:00:00
PERSONBIL, CITROËN C 1 1,0 I. 1st Indreg: 16-04-2009. Synet: 24-03-2023. Km-tæller viser: 250690.
BUDT 3500,- DKK
6 bts. Barolo, LaFoia, Curto 2017 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Stormvejr på Grenen, Skagen. Sign. Holger Drachmann, 95 Skagen. Olie på lærred. 20×32.
BUDT 9000,- DKK
“Flora Danica” to middagstallerkner af porcelæn med gennembrudt bort, dekoreret i farver og guld med blomster. 3553. Royal Copenhagen. Diam. 25,5 cm. (2)
Hatzenbichler 12 meter
Entreprenadhjul som använts på Volvo L60H Märke: Techking Modell: 20,5R25 Snow Antal: 4st däck och fälg Skick: har brukats en halv vinter, inga kända fel Övrigt Eventuell Lasthjälp finns på plats
HERREUR.
12 stk 20 kg, plasttønder med låg og luk, tidl brugt til metalhylstre
Svensk design Bordlampe af messing. Greb af kirsebærtræ. Overskærm af hvidlakeret metal. Underskærm af glas. Trykknapafbryder på fod. Model 600. Udført hos Boréns, Sverige. H. 44.
Gallakjole fra ophørt butik str: 48 vejl pris 1990kr , ubrugt