Lukker 24/11-2024 19:00:00
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER KASSEVOGN 2.0 TDI DPF AK.AFST. 3665 136 HK. 1st. Indreg: 01-02-2013. Synet: 17-02-2023. Km-tæller viser: 219040.
Chanel “Vanity Case” af rødt Caviar læder med gyldne beslag, kort hank, et lynlås rum med en indvendig lomme og rødt læderfor. H. 11 x B. 21 x D. 15 cm. 1994–1996. Original æske, dustbag og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
7 stk Yoke Anchor Point, drejbar 360 grader, M42, 15,6 T.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bauer Vandingsmaskine - 400 meter, Ø100 mm sla Bauer Vandingsmaskine - 400 meter, Ø100 mm slange
BUDT 5250,- DKK
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
120 stk Aroma Kagetallerkener 17 x 17 cm
2 däckad sikt - Fungerande vid demontering - Troligen en Roxon X , men är ej helt fastställt då typskylt ej funnen - Mått ca 600 cm lång 280 cm bred 160 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
ØSTERBØLLE pr. ÅLESTRUP. Posthornstempel i sort farve på fint brugsbrev til Aalborg. DAKA (183.5) +1.250 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bodhisatva hoved af sortpatineret stenart. Tang stil, 19/20. årh. H. 38 cm.
350 stk brædder af lærk, douglas, fyr eller gran 30x100x1740mm på palle. Ubugt, har stået udenfor i længere tid.
Louis Vuitton “Keepall 50” rejsetaske af brunt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 29 x B. 51 x D. 24 cm. 1996.
Er fin cement snegl, der aldrig været i bru ABC SCUV 250 - Cement-snegl transportør / Trough Screw Conveyor
Mål: LxH: 120x162 cm.