Lukker 24/11-2024 19:00:00
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI SCR 177 KASSEVOGN AK.AFST. 3640. 1st. Indreg: 07-12-2017. Synet: 09-11-2023. Km-tæller viser: 192670.
BUDT 15500,- DKK
1937. Schultz, 10 øre, grønblå. Klip med sort skjoldstempel KOLONIEN FREDERIKSHAAB. Attest Nielsen PRAGTEKSEMPLAR [ 15 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Strømaskine Kuhn Primor 3560 Årgang 2000 Dreje og side tud Har været i drift for en måned siden Styring medfølger Mål B250cm H270cm L430cm
Rema Tip Top værktøj
Fendt 716 Vario Power. Senest synet 25. Juni 2024. Ca. 80% dæk hele vejen rundt. Front lift. Bag lift. Hydraulisk topstang. Luft udtag til trailer. Traktor med luftbremser. Vendegear. Lav timetal: 5932 - kan skifte da traktoren bruges af og til. Står opbevaret inde i maskinhus.
"Sølv" 5armet lysestager 24cm. 10 stk.
3 fase 230/400V trafo på 40kVA selges. Usikker på alder og bruk, selges derfor som rep objekt. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: 27.11.2024 kl 09:00
Figur af forgyldt bronze i form af Amitayus siddende på trone. Inskription på front: Lavet i Qianlong perioden året Gengyin med respekt (1770). Ej forseglet. Kina. Qianlong 1736–1795. Vægt 881 g. H. 18,5 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
Cloos GLC 255 Svejser, 380v med kabler, håndtag, stand ukendt
Står i 6780 Skærbæk. Diverse glas - hvidvinsglas, shotglas, ølglas mm. Ca. 100 stk. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Morganit, safir- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet morganit på ca. 6.27 ct. omkranset af to dråbeformede pink safirer på i alt ca. 0.80 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.84 ct. Farve: F-H. Klarhed: VVS-SI. Vægt ca. 5,5 g. Front ca. 14×17 mm. Str. 51. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
ubrugte allways