Lukker 03/12-2024 11:00:00
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Bemærk, model D leveres, se billede to. Ubrugt
LED pejs + huse med led lys + julesokker + kasser med julekugler, ubrugt
Står i 6230 Rødekro. 5 stk. Jumbo bukke med 5 stk. forlænger, 5 stk. ældre gelænder og 5 stk. hoveder. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 202,- DKK
Mobilkran som er passet med service og reperationer hele dens levetid. Stærk maskine. Gasvarme i kabinen. Manual og kranjounal medfølger. NB!!! Da maskinen holder på en sikret lokation, skal alle der har med afhentning at gøre, sikkerhedsgodkendes af firmaet. De gældende sikkerhedsregler der er på pladsen skal følges Bantam Telekruiser MS 488 - Koehring kran - Video!
BUDT 43000,- DKK
Flot og eksklusiv sort stålstativ med smukke armbånd 35 stk. ass. Butikspris stk. op til 179,- Alle armbånd er med dobbelt magnetlås, i flotte kvaliteter. fragt på dette stativ kr.80,-
1 bt. Champagne Dom Pérignon Rosé, Moët & Chandon 1996 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Håndklædetørrer Strømberg Tyholt, sort, til el. Højde 150 cm. Småskrammer. Ubrugt.
Joaquim Anglés Cané, efter (f. 1859, d. 1911) “Un Philosophe”. Figur af bronze. Sign. Anglés. Vægt 7868 g. H. 43 cm.
Ekstra stort komplet badeværelse med: Toilet med kværn Brusekabine Håndvask Faste hylder Komplet køkken med: Kogeplade Stor indbygningsovn Emhætte Stort køle-/fryseskab Håndvask Bord og stole til 4 mand Kombi vaskemaskine/tørretumbler Masser af skabsplads Skydedør imellem køkken og stuen (så det evt. kan bruges som ekstra soveværelse) Skydedør imellem soveværelse og køkken Sovesofa 140×200 med masse af opbevaringsplads til f.eks. dyner Faste overskabe i både stue og soveværelse Stor 50” fladskærm i stuen og digital antenne 140x200cm kvalitets seng i soveværelse med ekstra 80×200 seng ov Easy Wagon Simply Homes 03 H - Luksus beboelsesvogn
BUDT 138000,- DKK
4 ens ubrugte hydr. Pumper
BUDT 160,- DKK
Hele Verden. Parti i 3 store flyttekasser fyldt med samlinger, albums og meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×