Lukker 24/11-2024 19:00:00
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Michelin str. 215/65 R 15C.
Lang transporter med den store 174 hk motor og automatgear som skifter fint. Der skal laves rust før den kan godkendes igen. Mandskabsvogn med dobbelt kabine. VW Transporter 2,5 Tdi - Dobbelt kabine!
Dansk maler, 19. årh. Parti fra en herregård i udkanten af en by, i forgrunden en sø. Usigneret. Olie på træ. 21×28. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 342, 1976 nr. 207.
Baby-badekar (ubrugt) + babylift (ubrugt) + klapvogn (mangler skrue i kaleche)
1 bt. “Sta. Rita Hills”, Eleven Confessions Vineyard Grenache, Sine Qua Non 2019 A (hf/in).
Hydraram HDG-25R sorteringsklype Produsert: 2022, som ny, ikke brukt Selges ny av forvandler. Gravemaskinklasse: 3 - 5 t. Vekt: 290 kg. Arbeidstrykk: 300 bar Oljemengde: 35 l/min Arbeidstrykkrotasjon: 210 bar Oljestrømrotasjon: 10 l/min Skallbredde: 500 mm Åpningsbredde: 1160 mm Høyde: 850 mm Kapasitet: 100 Ltr. Lukkekraft: 22 kN. [email protected] for mer informasjon
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Båndsav med bord og ekstra savklinger
KOMPRESSOR, Boxer BX-1012, 120 liter. 8 bar, 5.800W, 210 l/min, 220V. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Kran Grap 4 ABC Kran Grap 4 M3
BUDT 25000,- DKK
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Norsk etui af forgyldt sterlingsølv og indvendig forgyldt, dekoreret med lilla translucent emalje på guillocheret grund, omkranset af guirlande i guld. David Andersen, ca. 1900. Vægt 90 g. L. 8,3 cm.
23 dunke flydende tøj-vaskemiddel (ubrugt)