Lukker 23/11-2024 17:30:00
Osram LED 15 watt R7S sokkel, 8 stk. Ubrugt.
Med egen pumpe til brændstof påfyldnin Hyundai Robex 80 CR-9A - 8,7 ton - Rotortilt
BUDT 100000,- DKK
1 bt. Château La Fleur Morange, Saint-Emilion Grand Cru 2005 A (hf/in). 1 bt. Domaine de Chevalier, Pessac Leognan Grand Cru Classé 2005 A (hf/in). 1 bt. Château Phélan-Segur, Saint-Estephe 2005 A (hf/in). 1 bt. Chateau Les Carmes Haut-Brion, Pessac-Léognan 2005 A (hf/in). 1 bt. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2004 A (hf/in). Total 5 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1650,- DKK
Teleskopstige 2.6 meter.
Reol med div. fittings 3/8"-1.1/4" div. bæringer. (Reol medfølger ikke)
Kaj Gottlob (f. København 1887, d. 1976) Sæt på fire armstole af mahogni. Sæde, sider og ryg betrukket med nigerskind. Udført 1930'erne hos Rud. Rasmussens snedkerier. (4) Udført som bestilling til Børsen i København.
Speedmixer DAC 400.1 FVZ, mixer til bla. at blande pasta med pasta - pasta med pulver - pulver med pulver mm. Med brugsanvisning, sælges som stand ukendt / defekt
Yoshitomo Nara (f. Hirosaki 1959) “Too Young to Die”, 2002. Tryksign. Polykromt glaseret keramisk askebæger. Udgivet hos Bozart. H. 3. Diam. 25,5.
“Blåmalet”. Riflet med guld og skæl. Dele af teservice af porcelæn, dekoreret i underglasur blå, delvist med forgyldt kant. B&G. Ca. 1900. (41) Bestående af: Riflet med guld: tekande, 10 par tekopper, 12 par kopper og 12 tall. Diam. 17. Skæl: 6 par tekopper nr. 108.
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Gallakjole fra ophørt butik str: 50 vejl pris 1890kr , ubrugt