Lukker 03/12-2024 18:00:00
Teleskopstige 2.6 meter.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
Louis Vuitton “Speedy 30” taske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum med en indvendig lomme. H. 23 x B. 33 x D. 19 cm. 1991.
To grønlandske tranlamper af fedtsten samt fiskekrog af jern, sten og træ. Medfølger senere stand af træ samt lampepind til at justere vægen/tarqigssût af træ og ben. 18.-19. årh. Lamper L. 25 og 33. (5)
72 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, specialbor og meget mere
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1981 A-A/B (bn).
BUDT 5750,- DKK
BUDT 3100,- DKK
VÆRKTØJSSÆT, 15 dele specialværktøj, løsne/spænde møtrikker.
Ingen beskrivelse
1840. Brev fra Helsingør 15.2 , via Altona 18.2.40 til Aberdeen, Scotland. Ank.stpl. 22 FE 1840. Godt enringsstempel HELSINGÖR 1840 15/2 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×