Lukker 24/11-2024 19:00:00
PERSONBIL, VOLKSWAGEN LUPO 1,0. 1st Indreg: 23-12-1999. Synet: 22-02-2024. Km-tæller viser: 343257.
Et par tidlige danske barok stager af sølv, balusterformet stamme med knapper, drevet og punslet med gadroneringer og bladværk, rundt, lethvælvet og profileret fodstykke. Mester Christen Jensen, København 1713. Vægt 606 g. H. 18 cm. (2) Proveniens: Fra samlingen efter højesteretssagfører Ole Gangsted-Rasmussen (1911–1998).
Står i 6740 Bramming. Patchpanel tele 50 x rj45 port og Jobmate Advance underarmsstøtte som måler 66,5cm. I bredden. - Asymmetrisk design for maksimal komfor. Let at montere og passer til alle typer skriveborde. Smudsafvisende overflade. Ubrugt. Oprydning. +MOMS
96 stk Portvinsglas - 19 cl. model Princesa
2 bts. Clos Vougeot Grand Cru, Domaine Coquard Loison-Fleurot 2019 A (hf/in).
Toiletsæde Saniscan vital soft med softclose og lift-off. Inkl beslag. Ubrugt
“Perlestellet” Fire tallerkener af porcelæn, en med gennembrudt fane samt en assiet, dekorerede i farver og guld med henholdsvis blomster og dyr samt en med hummer. En signeret Ivan Wriss, Privat.Royal Copenhagen. Diam. 25,5 og 27 cm. L. 21 cm. (5)
Omega Constellation af 18 kt. guld og stål, prydet med talrige diamanter, Ref. 123.25.27.60.55.004. Quartz værk. Lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 15,5 cm. Ø 27 mm. 2013 Omega pung, certifikat, pictogramkort og ædelstens bevis medfølger.
5 stk Carlsberg/ Danmarks halstørklæder, ubrugte
KNALLERT, Suzuki 50cc. Km-tæller viser: 17685.
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
BUDT 325,- DKK