Lukker 05/12-2024 18:12:00
Omega Constellation af 18 kt. guld og stål, prydet med talrige diamanter, Ref. 123.25.27.60.55.004. Quartz værk. Lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 15,5 cm. Ø 27 mm. 2013 Omega pung, certifikat, pictogramkort og ædelstens bevis medfølger.
LED LYGTE, 300 WATT LED lygte til bil eller maskine. Med 100 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugt.
Ole Lynggaard (f. 1936) Tre halskæder prydet med ferskvandsperler, onyks og røgkvarts m.m. med Lynggard dupsko. L. 41–46 cm. (3)
12 rækket såmaskine med stor kapacitet. Præcision og stor hastighed kendetegner denne maskine. 5 slags såskiver, for eksempel raps, roer og spinat. Isoplus kompatibel og Ipad medfølger. Väderstad TPV 12 - Video!
BUDT 210000,- DKK
Stor knivblok i akacietræ med plads til 8 knive, strygestål mv. Leveres uden knive. Ubrugt. Modelfoto
Kvalitets armklipper med hydraulikstation. Serviceret og vedligeholdt. Slagler har få timer brug. ABC Mäher MKL 100 + UNA 200 - Gerhard Dücker GmbH & Co.
BUDT 29500,- DKK
Romerske kejserdømme, Caligula (Gaius Julius Caesar Augustus Germanicus), 37–41, As, Rom, 37–38, VESTA S C, 10,24 g, C 27, RIC 38 Ex. Professor Niels Hannestad, Samleretiket medfølger.
Hydraulisk Hurtig skift og skovle Jst hydraulisk hurtig skift Planer skovl hydraulisk kip 130cm Graveskovl 30cm Mh 40 skifte
Selges på vegne av kunde. Nylig eu godkjent. Ingen feil eller mangler. Bilen er i god stand og i daglig bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
Står i 6230 Rødekro. Tjep dykkerpistol - TF-16/50F. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
GASBRÆNDER/ Ukrudtsbrænder med 3 tilbehør og slange.
Kirkebænk af delvist bemalet træ, rigt udskåret med figurer, engle samt “Anno Domini, Victor Bloch, mcmIII (1903)”, dekoreret med bemalede motiver i form af bibelske scener i polykrome farver. Cirka 1900. H. 168. B. 181. D. 74.