Lukker 03/12-2024 18:00:00
4 stk 27W LED arbejdslamper 110 mm, for 9 - 60V, ATV, Minigraver m.m.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
1 bt. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1934 B (ts/us).
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.
7 stk Fyrtræs Klapborde 180 x 100 cm
8 stk Røde løber, heraf 2 stk ca. 20 - 30 meter lange
80 stk Aroma Middagstallerkener 26 x 26 cm
Megtet fin velholdt maskine - har været kørt af ejeren sel Case CX245 D SR - 29 ton - Engcon Rotortilt - 3D GPS System
BUDT 329000,- DKK
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
1938. Bølgel. 5 øre, vinrød. Postfrisk 11-STRIBE! (sammenklæbede papirbaner) [ 246 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Træningsstativ med 2 klatrestige i letmetal
Woods WHUH400 ventalition, Kan tilføje 7 l. fugt pr. dag. Stille i drift. Nem at betjene. Ubrugt.
Danny Heinricht Uden titel. Sign. Heinricht på bagsiden. Olie på lærred. 26×35. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.