Lukker 29/11-2024 11:10:00
10 stk. D360 18 g. hvid og 10 stk. D360 10 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Afhentes: Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura. (via Google Maps)
Ubekendt maler, 17. Årh. “Joannis Calvinus”. Portræt af Jean Calvin (1509–1564). Usigneret. Olie på træ. 20×17,5. Verso spor af laksegl.
Ca. 96 dele/pakker brugskunst (ubrugt)
Overførsel anhænger / Transfer traile HFR Trailer
VÆRKSTEDSVOGN, BLIKA, med elevatortavle.
Tandskopa Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Fäste: Stora BM Bredd: 2.4 m Höjd: 1.25 m Djup: 0.95 m Skick: Tandskopa i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
144 stk. A5 folder, Mate (ubrugt)
Højtaler, Diskokugle, Musikanlæg, Forstærker, Pladespiller, Biltilbehør, Høretelefoner, Røgmaskine, Mikrofoner
72 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, specialbor og meget mere
Bluetooth UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
Et par fine usignerede jernbeslåede flintlåspistoler med ottomannske piber omkring 1770. Kolbekapper graverede med blomst på guldgrund, flade låseblikker graveret med hund og hjort, aftrækkere med snelle, sideblikke i plade graveret med blomst på guldgrund, ca. 26 cm. lange dammascerede piber med guldindlagt inskription bagtil orttekantede fortil runde. Skæfterne, der ender i horn, er skåret om metaldelene. (2)
Disko-kugle m. motor