Lukker 02/12-2024 11:00:00
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
Container Sidoluckor. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - båd
GADELYGTE, SOLAR gadelygte, 500 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt.
Diverse værktøj bla genopladelig arbejdslampe, torx skruetrækkersæt, med mere.
Shotsglas 5,7 cl. Ca. 120 stk.
Ubekendt design Cirkulært Art Deco sofabord af delvist sortmalet frugttræ. 1930–40'erne. H. 58. Diam. 98.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna Rider 1200 - 150 Husqvarna Rider 1200 - 150 kg
BUDT 11750,- DKK
BUDT 3015000,- DKK
Køkkenknivssæt udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, nakirikniv, universalkniv samt chopper. Knivblad 13 - 21 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt træ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto