Lukker 02/12-2024 11:00:00
Bolt med stjerne M 8 x 12, 250 stk.
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
1 gear str. 90, 100:1
Romerske kejserdømme, Septimius Severus, 193–211, Laodicea ad Mare, Tetradrachm, 208–209, 12,43 g, Prieur 1148 Ex. Professor Niels Hannestad
Rolex Submariner “Kermit” af stål, ref. 16610LV. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. 2007–08. “Oyster” lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 40 mm. Kassenr. 16610. Bagkassenr. 2160. Serienr. M900193. Værknr. 3 2354837. To hangtags og udateret certifikat medfølger.
ACTION/SPORTSKAMERA - PINK farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
Gucci “Large Bamboo Daily Top Handle” taske af rødt læder med sølvfarvede beslag, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med tre indvendige lommer og stribet stof for. H. 29 x B. 40 x D. 15 cm.
Otto Bache (f. Roskilde 1839, d. København 1927) Parti med hundehvalpe. Sign. Otto Bache, 1877. Blyant og akvarel på papir. Lysmål 19×26.
13 stk. porcelænskander design: Lisbeth Dahl (ubrugt)
Hulsavsæt til beton mv. 100, 120 og 160 mm med 34 cm SDS og SDS Max. adapter. I alu-kuffert. Ubrugt
BITS/TOPPE SÆT, StahlKaiser.
I. E. C. Rasmussen (f. Ærøskøbing 1841, d. Atlanterhavet 1893) “The Journey - Preparing a Camp for the Night”. I. E. C. R. 1886. Sign. Olie på lærred. 39,5×75,5.
3 ubrugte hydr. Pumper