Lukker 02/12-2024 11:00:00
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 1964 C (ms). 1 bt. Château Beychevelle, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1988 A/B (ts). 1 bt. Château Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 1985 A/B (ts). 1 bt. Château Beausite, Saint-Estephe 1992 A (hf/in). Total 4 bts.
Elkær HS 2300 grensav medfølger årgang 2021, 3 x Ø800 klinger, ny hydraulik pumpe. NB! Græshoved kan tilkøbe Elkær HS 2300/HKEX - Front monteret kran med klipper
BUDT 52000,- DKK
VAREBIL, PEUGEOT 207 VAREBIL 1,4HDI 69HK 3D. 1st. Indreg: 24-11-2008. NY SYNET: 04-11-2024 . Km-tæller viser: 226195.
Beton-figur - H: ca. 53 cm. (ubrugt)
Danmark. 11 tidligere auktionslot i **/* kvalitet inkl. Våbentype 10 øre ANILINRØD, Gl. Luftpost højværdier, Chr. X med nuancer osv. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Transportabel højtaler, Diskokugle, Bord med indbygget højtaler, Lys, Keyboard, Forstærker, Snemaskine, Tv, Røgmaskine, Pladespiller, Karaokeanlæg, Stativ, Delfilter
Louis Moe (f. Arendal 1857, d. København 1945) To kompositioner. Delvis sign. To raderinger. Lysmål 32×39 og 23×34. (2)
Mål pr. fag: B 100 cm x D 82 cm x H 200 cm Bestående af: 20 stk. Gavle & 66 stk. hylder Køber nedtager selv Uden indhold
Beton-figur - H: ca. 72 cm. (ubrugt)
5 stk Metal sofa borde, ubrugte i kasser