Lukker 02/12-2024 11:15:00
Ca. 20 vandmålere
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
14 par sikkerhedsfodtøj, New Balance i str. 5x41,5 - 2x42 - 3x42,5 - 2x44 - 1x44,5 - 1x45,5 (ubrugt)
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - landskab
Prædynastisk “black-topped” ovoid vase af blankpoleret keramik, rødbrun og sort. Med stand. Naqada I-II, ca. 4000–3200 f. Kr. H. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Ifølge oplysninger erhvervet hos Bonhams, 1990erne.
2 stk Store Hammere
I. E. C. Rasmussen (f. Ærøskøbing 1841, d. Atlanterhavet 1893) “The Journey - Preparing a Camp for the Night”. I. E. C. R. 1886. Sign. Olie på lærred. 39,5×75,5.
8 stk latex masker, ubrugte
Termostat ventiler 8 stk omvent vinkelløbende 1/2". 4 stk vinkel løbende 1/2". 3 stk lige løbende 1/2". 6 stk termostater ventiler, se billede. Ubrugt.
12 bts. Château Gazin, Pomerol 2005 A (hf/in). Owc.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schwarzmüller Tip Trai Schwarzmüller Tip Trailer
BUDT 23500,- DKK
Danmark. 5 øre, vinrød. Special samling i 4 ringbind med masser af fundne positioner samt krydret med breve . [ 246 ] [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Sandblæsekabinet med tætnede handsker. Blæsematerialet recirkuleres og genanvendes indtil det er brugt eller har mistet sin slibende virkning.