Lukker 25/11-2024 18:00:00
Prædynastisk “black-topped” ovoid vase af blankpoleret keramik, rødbrun og sort. Med stand. Naqada I-II, ca. 4000–3200 f. Kr. H. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Ifølge oplysninger erhvervet hos Bonhams, 1990erne.
Div. 54mm pres rustfri stål
STOR PROF GRILL/PØLSESTEGER. Professionel pladesteger udført i rustfri stål, måler 550x430x240mm. 3 kW. Ubrugt. Model foto.
Et par havefigurer af kunststen, putti med våbenskjold. Rokoko form, 20. årh. H. 86. (2)
Kraftig liftophængt såbedsharve. Hydraulisk slæbeplanke. t-ringsvalse. trafikl Dalbo Cultilift 800
156 visninger
BUDT 35500,- DKK
1940. Karavel, 15 øre, rød på brev fra Vejle til Krollerup pr. Løsning. Modtageren er ikke fundet og brevet er returneret til Vejle i en off. kuvert fra returpostkontoret. Sjældent sammenhængende “matchpair” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Vid Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Video!
BUDT 46000,- DKK
Chronoswiss Opus Skeleton af 18 kt. guld, ref. CH 7521. Mekanisk kronografværk med automatisk optræk og datovisning, kaliber C.741S. 2000'erne. Alligatorrem med Chronoswiss C-spænde af 18 kt. guld. Ø 38 mm. Chronoswiss-æske, manual og udateret certifikat medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Danmarks lot med bla 4 t-shirts + Fodbold, solskærm, gymnastik taske,hår pynt, flag til bilruden med mere, ubrugt
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK