Lukker 02/12-2024 11:15:00
3/4" TA strengventil
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
1918. 27/7 øre, rød, vm. III. LUX-stempel KJØBENHAVN-FREDERICIA 2.12.18 [ 87x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk hjulskærme 450 x 1300 til lasbil/trailer/vogn + 2 stænklapper
Værkstedsrum med bl.a. 10 dele El-værktøj, Rullebord med skruestik, Håndværktøj, samt alt løs i rummet
4 stk forlængerkabler af 25 m, 230 v med stik i begge ender, 3G 1,5, ubrugte, MF
BUDT 4600,- DKK
Hugo Grün Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med fem brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,50 ct. Vægt ca. 2,8 g. Str. 52.
Rotorklipper Adano T8 OHV 173cc, med græsopsamler
500 L Tryktank, Dana Tank, årg 2006
Køkkenvandhane med høj tud, 1 grebs, Grohe, Sail cube. Ubrugt og er i original emballage
Thailandsk buddha hoved sandsten med rester af rød bemaling. 17. årh. H. 34 cm.
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade II. Nydligt brev fra Hobro til Randers. Attest Møller Meget godt/PRAGTOBJEKT [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 175,- DKK