Lukker 02/12-2024 11:30:00
Ifø badekar i stål 1500x700cm. (ubrugt)
Afhentes: J.P. Larsensvej 9 C 8220 Brabrand (via Google Maps)
Island, 500, 1000 og 10000 kr 1974, 1100-års jubilæum for bosætningen 874–1974, Sieg 105–107, KM 20–22, i original æske med certifikat
BATO VÆRKTØJ. Topnøglesæt samt Ringskraldenøglesæt.
HAVEPOOL, 2074 liter. Ubrugt.
Royal Swiss vaffeljern 1200W. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 4.00 ct. Farve: I-K. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 28 g. B. 11 mm. L. 17,2 cm.
Hublot Super B af stål, ref. 1920.1. Mekanisk kronografværk med datovisning. 2005. Hublot gummirem med Hublot foldespænde af stål, omkreds ca. 19 cm. Ø 42 mm. Manual, senere æske og certifikat fra 2005 medfølger.
BUDT 18000,- DKK
15 stk. Metalstolper Galv. 4x4 cm. L 240 cm
JRB.-POSTKT2 15.10.55. Bureaustempel på Expres-brevkort fra Østrig til København [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Hankook str. 215/65 R 16C.
Helvig Kinch (f. København 1872, d. Hellerup 1956) Høstlandskab. Sign. monogram. Olie på lærred. 77×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.