Lukker 26/11-2024 10:45:00
Passar Drivex HD skopa 270 cm Märke : Drivex Årsmodell: 2014 Skick i fungerande skick, inga kända fel - Brukad i ca 2v Övrigt: Eventuell lasthjälp finns på plats
Afhentes: Gävle, Sweden (via Google Maps)
Danmark. SAS. Samling i kasse med diverse forsendelser. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 310,- DKK
BUDT 175,- DKK
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Orange partly peeled”. Sign. monogram 2020. Olie på plade. 19,5×30,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Det er en DS model, det vil sige at har affjedring på forakslen. Starter og kører. Har dog ikke været i brug de sidste 6 måneder og man skal derfor forvente at bremserne skal gennemgå Hydrema 912 DS - Multitip
BUDT 247000,- DKK
Hans Henrik Fischer (f. 1978) “U. titel”. Sign. på bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 80×80. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 17000,- DKK
- I fin og teknisk god stan ABC Glasslift 550
BUDT 49500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Honda VRF 800 Indsprøjtn Honda VRF 800 Indsprøjtning
Plastik-svejser til at svejse plastikrør - har stregkodelæser og er kallibreret i år 2020. Strømbehov: 230V / 16 A / 50Hz. PS: Opbevaringskasse medfølger. Widos ESI-2000 - Plastik-svejser / Plastic Welder - 230V / 16 A / 50Hz