Lukker 28/11-2024 13:45:00
Elektrisk hev senk pult. Ikke testet, tilstand ukjent. 105 kg [email protected]
Afhentes: Mongstad , Norway (via Google Maps)
Stort parti div. HDMI-kabler, internetkabler, skræm-kabler, panserglas m.v. (ubrugt)
Vola monteringssæt VR2008K- 99
Romerske kejserdømme, Otho, 69, Denar, Rom, PONT MAX, 3,37 g, RIC 19 Ex. Professor Niels Hannestad
Brugt, men i god stand. - God dækmønster. - Rigtig god skovl. - Stærk maskin Fiat-Hitachi FR130.2 - 13 ton - Video!
BUDT 56500,- DKK
J.V. Martin (f. 1930, d. Randers 1993) “Det vi lod bag os”, 1973. Sign. J.V. Martin. Olie på lærred. 61×71. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1864. Preussisk feltpostbrev sendt til Auenbüll (Avenbøl) nær Sønderborg. Stemplet K.Pr.FELDPOST / VII ARMEE CORPS 13.3.1864. Pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
15 pakker brillerenseservietter á 500 stk. (ubrugt)
- Fungerer og klar til at klippe hegn. ABC Hegnsklipper
BUDT 20250,- DKK
Ca. 90 stk Ballon Rødvinsglas 23 cl. + ca. stk 264 Hvidvinsglas 14 cl. + ca. 192 stk Portvinsglas
1 bt. Champagne “Vintage”, Krug 2006 A (hf/in).
BUDT 1850,- DKK
1 bt. “Distenta”, Grenache, Sine Qua Non 2020 A (hf/in). “Distenta II”.
Disney legetøj, ubrugt