Lukker 26/11-2024 09:00:00
Brugt, men i god stand. - God dækmønster. - Rigtig god skovl. - Stærk maskin Fiat-Hitachi FR130.2 - 13 ton - Video!
BUDT 56500,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Bolte lange sorte M24x310, spand med selvskærende pladeskruer, 2 kasser møtrikker sort 30 mm, lidt galv bolte, kasse med store farvede skruer, pose med skiver, alt på pallen
Fjerkræplukker, kvalitets maskine udstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt. Model foto.
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Syveren”. Armstol med stel af stål. Formbøjet skal af lamineret riopalisander. Model 3207. Formgivet 1955. Udført hos Fritz Hansen. CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
Fire lommelærker af sølvplet, hvoraf to dekoreret med læderbesætning. H. 10–21 cm. (4)
LED LYSARMATURER, 30 stk. 150 watt, 120 cm. Ubrugte.
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I. PRAGTBREV fra Vejle til København med fint stumt stempel og 1 1/2-rings VEILE 18.5.1851 [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Litteratur. Danmarks Tofarvede Frimærker 1870–1905. Pragtværk i 6 bind. Af Lasse Nielsen. Som nye ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 kasser med Tchibo trælegetøj - Tog med dyr i træ med snor til at trække. 9 dele i alt. Blokke og dyr kan fastgøres efter ønske. Velegnet til børn over 18 måneder. Samlet nypris ca. 600kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
1852. 4 RBS Thiele I. Plade II, nr. 77–79. Smuk stemplet 3-stribe. Attester Nielsen og Møller [ 1Ia ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fuldfunktions dygtig og i god stan Wacker Neuson DPU5045H - 400 kg
10 stk 3-armet stager, Sølv look
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.