Lukker 24/11-2024 14:08:00
Romerske kejserdømme, Otho, 69, Denar, Rom, PONT MAX, 3,37 g, RIC 19 Ex. Professor Niels Hannestad
Märke: Pirelli Modell: TM 800 År: Okänt Antal: 1st Dimension: 540/65 R38 Mönsterdjup: (Se bilder längst bak i bildserien) Skick: Begagnad, inga kända fel.
Hele Verden. Diverse frimærker i 2 kasser med bl.a. sæt Danmark Befriet og Amerikaner udgaver fra Grønland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pandetermometer, måler temperatur på et sekund. Ubrugt
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.16 ct. Farve: E. Klarhed: VVS. L. 14,7–17,7 cm.
Ca. 30 meter Lyskæde til E27 pære + Kraftkabel 16A samt mange stikdåser 3 og 4 udtag
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 5 stk. Fra 1997 og 1999. De måler fra 10 x 15 cm til 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
26 stk topnøglesæt i kraftigt kvalitet. Ubrugt.
Mål: B 150 cm x H 160 cm
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.