Lukker 26/11-2024 17:00:00
2 stk bordlamper, ubrugt
Flishugger. Har omdrejningsvagt 540/1000 omdrejninger. Har været i drift frem til nu. TIM højtipvogn med store hjul. Hydraulisk støtteben. Mange reservedele medfølger. Ekstra knivsæt medfølger ( nyslebet ). NB ! Har været monteret på Mercedes MB trac 800 med skovkran, kan købes på ID 2079489 TP 960 PTO - Med TIM 8 tons højtipvogn.
BUDT 22000,- DKK
75 stk. lav selv slim, Fun Lab (ubrugt)
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 3-lags VG-10 stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske
Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917) Tunge skyer over et landskab. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred monteret på plade. 21×33.
Færøerne. 1975–2010. 2 plastkasser med ca. 1000 stk FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
192 bøtter håndrens Deluxe á 600 ml. (ubrugt)
36 stk. div. sæbedispenser m. holder (ubrugt)
Stempelmærke. 10 Fr. UTAKKET. Pænt ubrugt mærke uden gummi. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×