Lukker 26/11-2024 17:00:00
Massage pistol med tilbehør og mange funktioner + knivæt
Selges på vegne av kunde. Ukjent tilstand og hva dem passer til.
Den korsfæstede Kristus. Bemalet, udskåret træ. 18. årh. H. ca. 60 cm.
Grohe tilslutningsrør vinkelløbende 90 mm 8 stk, 2 stk holder. Ubrugt
USA. 1847. 5 cents, brun. Fuldrandet og fejlfrit mærjke. Sign. Georg Bühler [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk. gitter for hundegård - B: 120 cm. H: 180 cm. + 2 stk. gitter m. låge for hundegård - B: 120 cm. H: 180 cm.
Ib Kofod-Larsen (f. 1921, d. 2003) Fritstående 2,5 pers. med stel af teak. Sider, ryg samt sædehynde betrukket med patineret naturskind. Udført 1950'erne hos Carlo Gahrn. L. 185.
HALDERSVIG. Pænt stjerne stempel på 10 øre Gebyr mærke. Sjældent på denne udgave. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 ubrugte motorer 0,55KW og 0,75KW
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske